779/1/3 - 779 -5 > 779/1/3 سايت اصلي ايران ارقام


  چاپ        ارسال به دوست

امضای تفاهم‌نامه همکاری مابین ایران ارقام و ایرانسل

همکاری دو شرکت در حوزه‌های مخابراتی و ارتباطی

 

طی نشستی که میان مدیران ارشد دو شرکت برگزار گردید، تفاهم‌نامه همکاری مشترکی در زمینه فعالیت‌های مخابراتی و ارتباطی بر بستر سیم‌کارت، به امضای دو طرف رسید.

بر این اساس مقرر گردید تا دو شرکت در خصوص ارائه‌ی سیم‌کارت موبایل جهت فراهم آوردن خدمات پایه موبایل، همکاری جهت بهره‌برداری از امکانات طرفین در حوزه خدمات پشتیبانی پس از فروش، ارائه خدمات ارسال پیامک، توسعه سرویس‌های مخابراتی، طراحی بسته‌های ویژه، امنیت ارتباطات و انجام مطالعات بازار و دیگر موضوعات همکاری داشته باشند.

در همین خصوص آقای دکتر کورش منتظری مدیرعامل شرکت ایران ارقام اظهار داشتند: «این تفاهم‌نامه ظرفیت‌های جدیدی را پیش روی ایران‌ارقام قرار خواهد داد که تلاش داریم با برنامه‌ریزی و تلاش همکارانم و با تکیه بر پشتوانه‌ی علمی و تجربه چندین ساله‌ای که در شرکت وجود دارد، این ظرفیت تازه را به نهایت بهره‌وری برسانیم. حرکت شرکت‌ها به سمت بسترهای اقتصادی جدید متضمن بقای در بازار و در عین حال توسعه شرکت و به تبع آن کشور خواهد بود. تفاهم‌نامه همکاری با ایرانسل به عنوان یکی از ارکان ارائه خدمات مخابراتی بر پایه تلفن همراه کشور برای هر دو شرکت منجر به تولید ارزش خواهد شد. تاکید ایران ارقام در ارائه خدمات پایه موبایل بر سه ویژگی مهم در دنیای امروز است یعنی امنیت، به روز بودن و صرفه اقتصادی، که این تفاهم‌نامه با در نظر داشتن همین ویژگی‌ها به امضای طرفین رسید.»

 

پایان خبر/

 


١٠:٣٠ - سه شنبه ٢٥ آذر ١٣٩٩    /    شماره : ٣٤٥    /    تعداد نمایش : ١٥٧١