777/1/6 - 777 -5 > 777/1/6 سايت اصلي ايران ارقام


  چاپ        ارسال به دوست

ایران ارقام، دوره آموزشی کاربری خودپرداز برای پست بانک ایران برگزار کرد

دوره آموزشی کاربری خودپرداز در پست بانک ایران، برای چگونگی استفاده از دستگاه های خودپرداز ایران ارقام در راستای اجرای پروژه ملی توسعه بانکداری الکترونیک در مناطق محروم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ایران ارقام، در این دوره آموزشی تخصصی دو روزه که  از  20  تا  21 تیرماه برگزار شد، 15 نفر از کارشناسان ارشد فناوری اطلاعات و 45 نفر از کارشناسان کامپیوتر پست بانک ایران با  نحوه کاربری دستگاه خودپرداز  و محصولات شرکت ایران ارقام آشنا شدند.

این گزارش حاکیست، دراین دوره آموزشی تخصصی آشنایی موضوعاتی چون شناخت سخت افزار و نرم افزار دستگاه خودپرداز به صورت تئوری و عملی کار با دستگاه برای رفع مشکلات آموزش داده شد تا علاوه بر کاهش تعداد درخواستهای تعمیر از سوی شعب، همکاران این بانک بیشتر با ويژگی ها و قابلیت های این نوع خودپردازها آشنا شوند.

پست بانک ایران و شرکت ایران ارقام در قالب یک پروژه ملی و در راستای ایفای هرچه بیشتر مسئولیت اجتماعی خود تلاش می‌کند با راه‌اندازی و بهره‌برداری از 1000 دستگاه خودپرداز درمناطق محروم و روستائی کشور به ارائه خدمات متنوع پولی و بانکی در دفاتر ICT روستائی بپردازند.

بر اساس این طرح شرکت ایران ارقام، به‌عنوان یکی از شرکت‌های تخصصی ارائه دهندۀ خدمات تراکنش پولی، هزار نقطه هدف‌گذاری شده را به دستگاه خودپرداز(ATM) مجهز نموده و مسئولیت ارائه خدمات پشتیبانی به این دستگاه‌ها را نیز بر عهده‌ دارد.آموزش کاربری خودپرداز- ایران ارقام- پست بانک- توسعه بانکداری الکترونیک- مناطق محروم- فناوری اطلاعات- سخت افزار- نرم افزار


١٤:٠١ - شنبه ٢٤ تير ١٣٩٦    /    شماره : ١٠٥    /    تعداد نمایش : ٢٥٥٠