777/1/6 - 777 -5 > 777/1/6 سايت اصلي ايران ارقام


  چاپ        ارسال به دوست

در بازدید مدیران ارشد شرکت صرافی بانک سرمایه از کافهATM عنوان شد:

سامانه صراف پاسخگوی نیاز گردشگران در ایران است

مدیران ارشد شرکت صرافی بانک سرمایه با هدف آشنایی با قابلیت های «دستگاه خوددریافت-خودپرداز و سامانه صراف» برای شهروندان و مشتریان به ویژه گردشگران از نمایشگاه دائمی محصولات وکافهATM  شرکت با حضور ایران ارقام بازدیدکردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت ایران ارقام در این بازدیدکه با حضور عضوهیأت مدیره و قائم مقام مدیرعامل شرکت صرافی  بانک سرمایه همراه بود؛ «محصول جدید صراف» که از قابلیت های ویژه دستگاه خوددریافت-خودپرداز(cash recycler)است،معرفی شد. 

 

«سامانه صراف» یکی از محصولات راهبردی ایران ارقام  است که با قابلیت تبدیل ارز به ریال و برعکس می تواند پاسخگوی  نیازهای گردشگران و شهروندان خارجی و داخلی در مراکز گردشگری، هتل ها و فرودگاه ها و پایانه های حمل و نقل کشور باشد.

این سامانه یکی از خدمات ارزش افزوده دستگاه خوددریافت-خودپرداز یا Cash Recycler است که می تواند با شناسایی بارکد گذرنامه گردشگران خارجی به ایران خدمات تبدیل ارزهای خارجی به ریال را انجام داده و با محاسبه قیمت روز ارز به آنها به وجه نقد یا کارت هدیه ارائه کند. خدمات سامانه صراف تنها مختص شهروندان خارجی نیست بلکه شهروندان و مشتریان ایرانی نیز می توانند با کمک کارتهای بانکی خود، ریال خود را به ارز تبدیل کنند.

 

 در جریان این بازدید سعیداحمدی پویا معاون سامانه های بانکی شرکت ایران ارقام  گفت: خوددریافت–خودپرداز (Cash recycler) شرکت ایران ارقام علاوه بر داشتن تمام توانمندیهای موجود ATM، قابلیت دریافت اسکناس از مشتری را دارد تا پس از کنترل و شناسایی 100 درصدی، اسکناس های سالم و غیرجعلی را دریافت و ضمن واریز آنی پول به حساب کارت مشتری، به چرخه پرداخت وجه، منتقل کند. وی خاطر نشان ساخت :از دستگاه خوددریافت و خودپردازمی توان به عنوان یک صراف و تبدیل ریال به ارز و برعکس استفاده کرد.

همچنین در ادامه عبدالکریم شادمان مدیر امور مشتریان شرکت ایران ارقام با بیان چشم انداز مشترک هدف شرکت را تقویت زیرساخت های شبکه ای و گسترش همکاری در ارائه محصولات جدید و مدرن بانکی اعلام کرد. وی با ابراز امیدواری نسبت به توفیق همکاری در حوزه های جدید؛ وظیفه این شرکت را ارائه خدمات هرچه مطلوب تر به جامعه بویژه مشتریان بانک سرمایه درخصوص ایجاد رضایت و پیشبرد اهداف متعالی بانک دانست. در پایان نیز امیرکیانمهر مدیرمحصول و مونا قبولیان مدیرپروژه های بانکی به معرفی دستگاه خودپردازغیرنقدی(Cashless) و کیوسک سیار افتتاح حساب و صدور کارت برای مدیران ارشد شرکت صرافی بانک سرمایه پرداختند.

سامانه صراف- پاسخگوی نیاز گردشگران- مدیران ارشد شرکت صرافی بانک سرمایه- کافه ATM- خوددریافت- خودپرداز- cash recycler- ایران ارقام


١٠:٠٤ - شنبه ٧ مرداد ١٣٩٦    /    شماره : ١١٢    /    تعداد نمایش : ٢٤٧٣