777/1/6 - 777 -5 > 777/1/6 سايت اصلي ايران ارقام


  چاپ        ارسال به دوست

معاون عملیات شرکت ایران ارقام خبر داد:

آماده‌باش تیم پشتیبانی خودپرداز شرکت ایران ارقام برای نوروز 96

اقبال شهریاری، معاونت عملیات شرکت ایران ارقام در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری بانکداری الکترونیک ضمن بیان این موضوع از برگزاری گردهمایی دو روزه برای مدیران معاونت این شرکت در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه هفته جاری (27 و 28 بهمن) خبر داد و گفت: در حال حاضر شرکت ایران ارقام 93 دفتر در استان های مختلف کشور دارد. بر همین اساس این گردهمایی با هدف آماده سازی بسترهای لازم برای ارائه خدمات در این استان ها برگزار می شود. 

وی افزود: علاوه بر آن از آنجایی که ATM های شرکت در طول شبانه روز فعال بوده و در روزهای پایانی سال و همچنین تعطیلات نوروز میزان استفاده از این دستگاه ها بیشتر می شود، حاضران در این گردهمایی که نمایندگان شرکت در استان های مختلف هستند، وظایف استانها در جهت پاسخگویی به نیاز مشتریان ياداوري خواهند شد. 

شهریاری در ادامه به تشریح برنامه های دیگر شرکت ایران ارقام در این گردهمایی پرداخت و توضیح داد: 

 مسولان دفاتر ایران ارقام در استان های مختلف کشور وظیفه بازاریابی محصولات شرکت را برعهده دارند و در عمل توسعه بازار ایران ارقام توسط این مراکز پیگیری می شود. در این شرایط از آنجایی که فروش مویرگی برای شرکت اهمیت دارد، دفترهای استانی این موضوع را در  دستورکار فعالیت های خود قرار خواهند داد به گونه ای که در این گردهمایی آیین نامه آن ابلاغ و همچنین روشهای ارتباط با مشتریان و روشهای پاسخگویی به نیاز آن ها آموزش داده خواهد شد.

شهریاری تصریح کرد: مديرعامل شرکت ایران ارقام در این برنامه، سیاست ها و استراتژی ها جديد شركت را تبیین و ابلاغ خواهند نمود. علاوه بر آن جلسه ای با مدیریت سرمایه انسانی و خدمات اداری برگزار خواهد شدتا با برنامه هاي اين مديريت براي حفظ و توسعه سرمایه انسانی شركت اشنايي پيدا كنند.

اشنايي با شیوه های جديد تامین قطعه موضوع دیگری بود که معاونت عملیات شرکت ایران ارقام با اشاره به آن اظهار کرد: با حضور معاونت بازرگانی توليد و تامين شرکت ایران ارقام در این گردهمایی به موضوع  شیوه های جدید تامین قطعه می پردازیم. 

وی افزود: شاخص های عملکردی هر استان با جزئیات کامل از اول مهرماه تا پایان دی ماه بررسی و اهداف 3 ماه آینده هر دفتر ابلاغ می شود. 

به گفته شهریاری از آنجایی بسیاری از شرکت کنندگان برای نخستین بار در این گردهمایی حضور دارند، موضوع های مدیریتی و سرپرستی به آن ها آموزش داده شود که این موضوع آنجا مطرح خواهد شد . 

معاونت عملیات شرکت ایران ارقام در پاسخ به این پرسش که بیشترین شعبه ها و دفاتر شرکت ایران ارقام در چه استان هایی قرار دارند، گفت: بیشترین شبعه ها علاوه بر تهران در استان خراسان رضوی با 7 شعبه، استان فارس با 6 شعبه، استان خوزستان، آذربایجان شرقی و مازندران  سيستان و بلوچستان هرکدام با 5 شعبه مستقر هستند.

شهریاری در ارتباط با برنامه شرکت برای افزایش یا کاهش سرپرست های استانی گفت: در گذشته 18 سرپرست در کل کشور وجود داشت که به 34 سرپرست افزایش می یابد. با افزایش تعداد سرپرستان استانی، کیفیت سرویس دهی به مشتریان ارتقا خواهد یافت و ارتباطات استانی شرکت با مشتریان بیشتر می شود. در ارتباط با افزایش تعداد شعب، از آنجایی که ایران ارقام در نظر دارد از رویکرد تعمیرات اضطراری به سرویس های پیشگیرانه تغییر کند، با تحقق این موضوع دیگر نیازی به افزایش تعداد شعب نخواهد بود.


١٦:٥٨ - سه شنبه ٢٦ بهمن ١٣٩٥    /    شماره : ٦٨    /    تعداد نمایش : ٢٧٩٣